mały ogród przy szeregówce
25 Październik 2023
W dobie szybkiego miejskiego życia miejsce staje się luksusem. Mały ogród przy domu szeregowym czy bliźniaku może wydawać się trudnym wyzwaniem...
10 pytań, na które warto znać odpowiedź jeszcze przed zamówieniem projektu ogrodu.
14 Wrzesień 2023

Myśląc o swoim przyszłym ogrodzie, najczęściej mamy już przed oczyma wizję gotowej, perfekcyjnej przestrzeni. Jak dojść do takiego efektu?

Wiosna to moja ulubiona pora roku (albo inaczej, któż nie chciałby mieć ładnego ogrodu?)
01 Marzec 2023

Wiosna to moja ulubiona pora roku. Z niecierpliwością czekam na ciepłe kwietniowe weekendy, by cieszyć się niespiesznie wypitą poranną kawą w mojej ogrodowej altanie. Napawam oczy widokiem bujnej zieleni...

Łąka kwietna – czy może zastąpić trawnik?
02 Sierpień 2022
Jak każda dziedzina naszego życia, również ogrody podlegają modzie i ciągłym zmianom. Co jakiś czas pojawiają się nowe gorące trendy, a to co wcześniej było ‘must have’ w każdym ogrodzie, nagle staje się passe.
Perowskia łabodolistna, następca lawendy?
22 Lipiec 2022
Rośliny śródziemnomorskie coraz częściej stają się nieodłącznym elementem naszych ogrodów. Nic w tym dziwnego, wraz z nimi sprowadzamy do swojego ogrodu wspomnienie relaksującego klimatu...
Ogród na skarpie – jak sobie z nim poradzić?
12 Maj 2022
Mieszkając na południu naszego pięknego kraju, bardzo często spotykam się zogrodami, które leżą w górach Eureka! lub po prostu w pofałdowanym terenie. Każdy z tych ogrodów jest wyjątkowy, ale łączy je jedno...
Gorące trendy ogrodowe 2022, nowości, nowinki i najnowsze propozycje, których nie możesz przegapić!
23 Marzec 2022
Dziś, witając się celowo clikbaitowym nagłówkiem, zapraszam do szybkiego przeglądu najciekawszych trendów ogrodowych na rok 2022! Jak każda inna dziedzina życia, również ogrodnictwo podlega trendom.
Czy warto zlecić wykonanie projektu ogrodu?
15 Listopad 2021
Stało się! Podejmujesz decyzję – chcesz mieć piękny ogród, dopasowany do Ciebie i Twoich marzeń kawałek zieleni. Twoje własne miejsce na Ziemi. I co dalej?
Ogród bezobsługowy, czy to w ogóle możliwe?
17 Sierpień 2021
Zapewne każdy z nas chciałby móc się szczycić pięknym otoczeniem domu, a równocześnie wielu z nas nie ma wystarczająco dużo czasu, by poświęcać długie godziny na pielęgnację.
12
Masz więcej pytań?
Zadzwoń lub napisz, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Możesz też skorzystać z gotowego formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.
W formularzu znajduje się miejsce na zdjęcie, załącz zdjęcie przestrzeni do zmiany, a przygotuję indywidualną ofertę.
Imię i nazwisko*
Telefon kontaktowy*
Adres e-mail*
Treść wiadomości*
Załącz plik:
Architektura krajobrazu
Ogrody | Tarasy | Balkony
Go to top