Witaj w CzarOgrodzie

Nazywam się Agnieszka Lizończyk i chętnie zaczaruję każdy zielony zakątek, nawet ten najmniejszy.

Razem odmienimy Twój ogród!

Po kilkunastu latach pracy z finansami wielkich przedsiębiorstw, postanowiłam podążać za swoją pasją i pomagać ludziom w tworzeniu pięknych przestrzeni. Jako architekt krajobrazu łączę artystyczną fantazję z techniczną formą przekazu.

Projektuję ogrody, w których chce się przebywać. Zawsze dbam o to, by koncepcja była indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb, jak również do miejsca, w którym ma powstać. Nie narzucam, lecz proponuję. Doradzam, lecz zawsze stawiam Twoje zdanie na pierwszym miejscu.
Agnieszka Lizończyk - Zdjęcie 1
Agnieszka Lizończyk - Zdjęcie 2


Moje portfolio

Projektuję dla Ciebie, razem szukamy najlepszych rozwiązań, które dopasują się do potrzeb Twojej rodziny. Tworzę ogrody proste i funkcjonalne, ogrody wygodne i łatwe w pielęgnacji, podkreślające atuty działki, skupiające się na marzeniach wszystkich użytkowników, a przy tym piękne przez cały rok!
  • Stosuję przemyślane i dopasowane rozwiązania, tak aby ogród był jak najmniej wymagający, a równocześnie przyjemny w użytkowaniu.
  • Eksponuję zalety działki, abyś z przyjemnością korzystał ze swojego ogrodu przez cały rok. 
  • Każdy etap powstawania projektu możesz zobaczyć na wizualizacjach 3d, masz pełny ogląd swojego ogrodu jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty.

Współpracuję ze sprawdzoną firmą wykonawczą, która szybko i sprawnie zrealizuje każdy mój projekt od A do Z. Poczynając od prac ziemnych, przez instalację oświetlenia i systemu automatycznego nawadniania, postawienie ogrodzenia, budowę ścieżek i tarasów, po zakup i sadzenie roślin.   

Sprawdź ofertę
Masz więcej pytań?
Zadzwoń lub napisz, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Możesz też skorzystać z gotowego formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.
W formularzu znajduje się miejsce na zdjęcie, załącz zdjęcie przestrzeni do zmiany, a przygotuję indywidualną ofertę.
Imię i nazwisko*
Telefon kontaktowy*
Adres e-mail*
Treść wiadomości*
Załącz plik:
Architektura krajobrazu
Ogrody | Tarasy | Balkony
Go to top